KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17298059
nr 1729 8059
Heiner Peter Norberg
(f. 1939), Sverige
"Midsommarflickan", 1995. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x36 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 20:47:41
6/10 17:42:53
Heiner Peter Norberg
Läs mer om Heiner Peter Norberg